І.В.Кудрявцев та В.М.Глушков 25 k
Генеральний директор НВО "Квант" Іван Васильович Кудрявцев та директор Інституту кібернетики АН УРСР академік Віктор Михайлович Глушков, 60-ті роки ХХ століття

"...Івану Васильовичу Кудрявцеву в київський період своєї діяльності (1958-1975) вдалося створити потужний Науково-дослідний інститут радіоелектроніки - КНДІРЕ, пізніше Науково-виробниче об'єднання "КВАНТ" який розробляв, проектував і виготовляв найважливіші радіоелектронні системи із застосуванням комп'ютерів - електронних обчислювальних машин (ЕОМ) - для Військово-Морського надводного та підводного флоту СРСР.
З його ініціативи інститут першим у Радянському Союзі розпочав створення комп'ютеризованих корабельних радіоелектронних комплексів, де використовувалися розроблені за наполяганням І.В.Кудрявцева мікроелектронна база і спеціалізовані корабельні комп'ютери - перші в Україні та СРСР. Комплекси містили всі необхідні технічні та програмні засоби для вирішення основних завдань на флоті: отримання інформації про навколишнє оточення, керування зброєю, у тому числі ракетною, навігація тощо.
Комплекси повністю налагоджувалися в Києві і вже у готовому вигляді відправлялися флоту. Були створені унікальні стенди, що імітували корабельну обстановку. Пізніше такий підхід, пов'язаний з появою обчислювальної техніки та її можливостями, буде названо системним.
...У 1975 р. Івана Васильовича Кудрявцева не стало... Через засекреченість робіт того часу його ім'я практично невідоме навіть в Україні, хоча на Заході про цього фахівця знали й активно цікавилися його діяльністю. "Помер видатний організатор військової промисловості СРСР", - оповістило світ англійське інформаційне агентство Бі-Бі-Сі..."
І.В.Кудрявцев. З 1958 по 1975 роки Генеральний директор Київського науково-дослідного інституту радіоелектроніки КНДІРЕ, тепер НВО "Квант" Іван Васильович Кудрявцев з гостями науково виробничого об'єднання "Квант"